TR EN

BİZ KİMİZ?

Sandalye üretiminde, kalite ve görsellik katma misyonuyla yola çıkan firmamız ; sandalye takımlarıyla siz değerli müşterilerimizin evlerine konuk olmuş, teveccühleriniz firmamızı en iyiyi yapma noktasına sürüklemiştir. 1989 yılından beri sandalye üretimi yapan firmamız, hizmeti daha geniş müşteri yelpazesine sunmak maksadıyla 2018 yılında markalaşmaya başlamıştır.

Hakkımızda Resim


Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.Bahadır Sandalye | Hakkımızda

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.